Özgeçmiş
YÖNETİM ve DENETİM KURULU

KENAN TAŞLIDAĞ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Seçilme Tarihi:

Özgeçmiş

1962 ERZURUM DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA ÖĞRETİMİMİ ERZURUM'DA TAMAMLAYIP LİSE HAYATINI İSTANBUL'DA DEVAM ETTİRDİM. 50 YILI AŞKIN OLAN BABA MESLEĞİM 4X4 ARAZİ ARAÇLARI JEEP TAMİR VE BAKIM ATÖLYESİNDE ÇALIŞARAK KENDİ İŞ YERİMİZDE ÇIRAK-KALFA VE USTA OLDUM. BİR ÇOK SEKTÖRDE İŞLETMECİ OLARAK TİCARET HAYATINA ATILDIM. BABAMIN EMEKLİ OLMASIYLA BİRLİKTE OTO ERZURUM OLAN İŞ YERİMİZİN İSMİNİ BAŞKAN JEEP OLARAK DEĞİŞEREK SEKTÖRÜMÜZDE LİDER BİR ŞEKİLDE MÜŞTERİLERİMİZE JEEP SATIŞ VE SERVİS KONUSUNDA HİZMET VERMEKTEYİZ. 1995 YILINDA SULTANBEYLİ BİRLEŞİK ESNAF ODASI KURUCU ÜYESİ OLDUM. 1999 YILINDA İSTANBUL OTO GALERİCİLER VE YIKAMA YAĞLAMACILAR ESNAF ODASINI SEKTÖR ERBABLARI İLE BİRLİKTE KURARAK KURUCU BAŞKAN VE HALEN ODA BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ DEVAM ETTİRMEKTEYİM. YANI SIRA İLGİLİ BAKANLIKLAR TARAFINDAN ATANARAK BİR ÇOK ESNAF SANATKARLAR ODASINDA KAYYUM OLARAK GÖREV YAPTIM. 2010 YILINDA S.S.İSTANBUL OTO GALERİCİLER ESNAF SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİNİ KURARAK HALEN BAŞKANLIĞINI DEVAM ETTİRMEKTEYİM. TÜRKİYE ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME VAKFI KURUCU MÜTEVELLİ HEYET BAŞKANLIĞI GÖREVİ YAPMAKTAYIM. 2018 YILINDA YAPILAN İSTANBUL ESNAF SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİNİN GENEL KURULUNDA BAŞKAN FAİK YILMAZ'IN TARAFIMA ODALAR BİRLİĞİNİN BAŞKAN VEKİLLİĞİ GÖREVİ TEVDİİ EDİLEREK HALEN BU GÖREVİ LAYIKIYLA DEVAM ETTİRMEKTEYİM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.


ORHAN BAYIR
BAŞKAN VEKİLİ
Seçilme Tarihi: 25.01.2023

Özgeçmiş

1963 yılında Erzurum’da doğdu. 1999 yılında İstanbul Oto Galericiler Esnaf Odası'nın Kurucu Yönetim Kurul Üyesi'dir. Nişantaşı’nda Kapalı Katlı Oto Park, Üsküdar'da ise Oto Galeri ve Restaurant Cafe sektörlerinde ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul Oto Park İşletmecileri Esnaf Odası Yönetim Kurul Başkanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve İki Çocuk Babası..


TAHA KARA
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
Seçilme Tarihi: 25.01.2023

Özgeçmiş

1993 yılında İstanbul/ Üsküdar’da doğdu. İstanbul Üniversitesi/ Siyasal Bilgiler Fakültesi/ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. Kartal’da Otomotiv, Oto Yıkama ve Gayrimenkul sektörlerinde ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul Oto Galericiler Esnaf Odası Denetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. (2018- devam ediyor.)


ESAT AYMERGEN
DENETİM KURULU BAŞKANI
Seçilme Tarihi: 25.01.2023

Özgeçmiş

1991 yılında İstanbul Kadıköy'de doğdu. Oto Galerici sektöründe faaliyet göstermektedir. İstanbul Oto Galericiler Esnaf Odası Yönetim Kurul Üyesi olarak görev yapmaktadır. Beykoz Üniversitesi / Dış Ticaret bölümünde eğitim almaktadır.


BARIŞ TORLAK
DENETİM KURULU ÜYESİ
Seçilme Tarihi: 25.01.2023

Özgeçmiş

1997 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen Rize / Kalkandere'lidir. Yabancı dili İngilizce orta derecedir. Oto Galeri - Rent a Car ve Oto Yıkama sektöründe faaliyet göstermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.