Özgeçmiş
YÖNETİM ve DENETİM KURULU

KENAN TAŞLIDAĞ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Seçilme Tarihi:

Özgeçmiş

1962 ERZURUM DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA ÖĞRETİMİMİ ERZURUM'DA TAMAMLAYIP LİSE HAYATINI İSTANBUL'DA DEVAM ETTİRDİM. 50 YILI AŞKIN OLAN BABA MESLEĞİM 4X4 ARAZİ ARAÇLARI JEEP TAMİR VE BAKIM ATÖLYESİNDE ÇALIŞARAK KENDİ İŞ YERİMİZDE ÇIRAK-KALFA VE USTA OLDUM. BİR ÇOK SEKTÖRDE İŞLETMECİ OLARAK TİCARET HAYATINA ATILDIM. BABAMIN EMEKLİ OLMASIYLA BİRLİKTE OTO ERZURUM OLAN İŞ YERİMİZİN İSMİNİ BAŞKAN JEEP OLARAK DEĞİŞEREK SEKTÖRÜMÜZDE LİDER BİR ŞEKİLDE MÜŞTERİLERİMİZE JEEP SATIŞ VE SERVİS KONUSUNDA HİZMET VERMEKTEYİZ. 1995 YILINDA SULTANBEYLİ BİRLEŞİK ESNAF ODASI KURUCU ÜYESİ OLDUM. 1999 YILINDA İSTANBUL OTO GALERİCİLER VE YIKAMA YAĞLAMACILAR ESNAF ODASINI SEKTÖR ERBABLARI İLE BİRLİKTE KURARAK KURUCU BAŞKAN VE HALEN ODA BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ DEVAM ETTİRMEKTEYİM. YANI SIRA İLGİLİ BAKANLIKLAR TARAFINDAN ATANARAK BİR ÇOK ESNAF SANATKARLAR ODASINDA KAYYUM OLARAK GÖREV YAPTIM. 2011 YILINDA S.S.İSTANBUL OTO GALERİCİLER ESNAF SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİNİ KURARAK HALEN BAŞKANLIĞINI DEVAM ETTİRMEKTEYİM. 2018 YILINDA YAPILAN İSTANBUL ESNAF SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİNİN GENEL KURULUNDA BAŞKAN FAİK YILMAZ'IN TARAFIMA ODALAR BİRLİĞİNİN BAŞKAN VEKİLLİĞİ GÖREVİ TEVDİİ EDİLEREK HALEN BU GÖREVİ LAYIKIYLA DEVAM ETTİRMEKTEYİM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.


Orhan BAYIR
BAŞKAN VEKİLİ
Seçilme Tarihi: 04.02.2018

Özgeçmiş

1963 ERZURUM DOGUMLUYUM EVLI VE IKI COCUK SAHIBIYIM. ISTANBUL SISLI DE IKAMET ETMEKTEYIM. OTO PARK VE OTO YIKAMA ISLETMECILIGI iLE UGRASMAKTAYIM. ISTANBUL OTO GALERICILERI OTO ALIM SATIM, YIKAMA YAGLAMA ESNAF ODASI KURUCU UYELERINDENIM. ESNAF ODASI YONETIM KURULUNDA VE HALEN S.S. ISTANBUL OTO GALERICILERI ESNAF VE SANATKARLAR KREDI VE KEFALET KOOPERATIFI YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLLİĞİ GOREVİNİ YAPMAKTAYIM..


TAHA KARA
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
Seçilme Tarihi: 2020

Özgeçmiş

1993 yılında İstanbul/ Üsküdar’da doğdu. İlköğretimi Kartal’da, lise eğitimini ise Maltepe’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi/ Siyasal Bilgiler Fakültesi/ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden 2016 yılında mezun olmuştur. Kartal’da Otomotiv ve Gayrimenkul sektörlerinde ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul Oto Galericiler Esnaf Odası Denetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. (2018- devam ediyor.)


NECMETTİN AKSU
DENETİM KURULU ÜYESİ
Seçilme Tarihi: 04.02.2018

Özgeçmiş

1959 ERZURUM DOĞUMLUYUM. EVLİ VE İKİ KIZ ÇOCUĞU BABASIYIM. 1979 YILINDAN BU YANA İSTANBUL KADIKÖYDE GÜMÜŞ İMALAT VE SATIŞI MAĞAZASI SAHİBİYİM. S.S.İSTANBUL OTO GALERİCİLER ESNAF SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ DENETİM KURUL ÜYESİYİM.


CİHAN HOŞVER
DENETİM KURULU ÜYESİ
Seçilme Tarihi: 2020

Özgeçmiş

ASLEN RİZE'LİYİM. 1977 İSTANBUL'DA DOĞDUM. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM. SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TARIM MAKİNALARI MÜHENDİSLİĞİ 3.SINIFTAN İŞ HAYATINA ATILDIĞIM İÇİN BIRAKTIM. GENÇLİĞİMDEN BERİ OTOMOBİLLERE KARŞI OLAN HOBİ SEVDAMI İŞ HAYATINDADA TİCARETE DÖNÜŞTÜREREK " LMA GARAGE " İSİMLİ FİRMAMI KURDUM. FİRMA BÜNYEMDE BUTİK ÇALIŞARAK TÜRKİYE'DE EN İYİSİ OLMA YOLUNDA PROFESYONEL EKİBİMLE BERABER OTOMOBİLLERİ BAŞTAN YARATIRCASINA DETAYLI BOYA KORUMA SERAMİK VE İÇ TEMİZLİK KUAFÖR OTO YIKAMA HİZMETİ VERMEKTEYİM. İSTANBUL OTO GALERİCİLER VE YIKAMA YAĞLAMACILAR ESNAF ODASININ 2018 YILINDA YAPILAN OLAĞAN GENEL KURULUNDA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM. HALEN S.S.İSTANBUL OTO GALERİCİLER ESNAF SANATKARLAR KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ DENETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.